Inwestor

Inwestorem Osiedla Sosnowa jest firma Grupa Bimar Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, która z powodzeniem realizuje różne inwestycje developerskie od 2006 roku.

Nasze doświadczenie

Nasza firma działa z powodzeniem w budownictwie od 2006 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy setki inwestycji budowlanych tj. budowy domów, obiekty użyteczności publicznej, wykończenia i inne inwestycje budowlane. Obecnie przedmiotem naszej działalności jest przede wszystkim:

  • budowa domów jednorodzinnych na gruntach własnych
  • usługi remontów i wykańczania wnętrz

Stawiamy na jakość i nowoczesność

Do budowy naszych domów wykorzystujemy najnowsze technologie i materiały renomowanych firm, które w połączeniu z dokładnością i profesjonalizmem naszych pracowników gwarantują otrzymanie produktu w postaci gotowego domu na najwyższym poziomie.

Zastosowanie nowoczesnych technologii, optymalizacja procesu budowlanego, jego realizacja, każdorazowo zapewniały naszym klientom optymalny termin realizacji. Aby osiągnąć zamierzony przez nas efekt, stałymi atrybutami naszej pracy jest wysoka jakość wykonywanych robót budowlanych.

Tylko sprawdzeni partnerzy

Posiadamy dobrze zorganizowany system kooperacji z wieloma podwykonawcami branżowymi i specjalistami oraz dostawcami materiałów budowlanych i sprzętu specjalistycznego, a także biurami projektów, co pozwala nam podejmować się realizacji wszelakich zadań, w stosunkowo krótkim okresie czasu.

Uczciwie i solidnie

Podstawowa zasada na której opieramy działalność i rozwój naszej firmy to uczciwość w stosunku do Inwestora i solidność wykonywanych usług. Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, iż jest to jedynie słuszne podejście, skutkujące poszerzaniem się grona zadowolonych klientów naszej firmy.

Gwarancja spokoju - 2 lata

Nasza firma wprowadziła nowy 2 letni program gwarancyjny, pod nazwą "2 lata spokoju" dotyczący realizowanych przez nas inwestycji budowlanych. Pragniemy w ten sposób, podkreślić wysoką jakość oferowanych przez nas usług oraz wpłynąć na wzrost zaufania do naszej firmy. Mamy nadzieję że wyjątkowa gwarancja zachęci Państwa do naszej firmy jako rzetelnego partnera.

Ostatnie realizacje