Lokalizacja

Lokalizacja Osiedla Sosnowa stanowi idealne połączenie bliskiego sąsiedztwa kompleksów leśnych i wspaniałych krajobrazów z dogodnym (zajmującym około godziny) dojazdem do Warszawy. Bez wątpienia ogromny atut stanowi również Zalew Zegrzyński, położny w niedalekiej odległości od inwestycji.

Teren na którym realizowana jest inwestycja nie był nigdy obszarem prowadzenia działaności przemysłowej, dzięki czemu jest wolny od wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń i innych zagrożeń. Mieszkańcy Osiedla Sosnowa mieszczącego się w Borowej Górze będą mogli cieszyć się życiem wśród nieskażonej natury - lasów, rozległych pól i niedaleko pięknego Zalewu Zegrzyńskiego. Taka lokalizacja jest idealna do uprawiania różnego rodzaju sportów, długich spacerów w okolicznościach przyrody czy wypoczynku nad jeziorem. Zamieszkiwanie wśród takiej przyrody bez wątpienia gwarantuje wspaniały nastrój i relaks na codzień. Nowoczesne domy szeregowe zlokalizowane w Osiedlu Sosnowa znajdują się w niewielkiej odległości od Rezerwatu Przyrody Jadwisin, stanowiącego pozostałość po dawnej Puszczy Serockiej.

Nowe domy Borowa Góra zlokalizowane są niedalekiej odległość od wielu atrakcyjnych punktów takich jak obserwatorium astronomiczno-geodezyjne czy Twierdza Zegrze. W odlegości zaledwie 5 km zlokalizowany jest Serock - urokliwe miasto leżące naprzeciw ujścia Bugu do Narwii, w którym każdy znajdzie odpowiednie dla siebie atrakcje i usługi - od siłowni, kina po restauracje czy gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie.

Domy na sprzedaż w okolicy Warszawy - Osiedle Sosnowa to fantastyczny wybór zarówno dla rodzin z dziećmi jak i młodych par, małżeństw z długim starzem czy singli. Okolica otoczona pięknymi okolicznościami przyrody stanowi doskonale miejsce dla odpoczynku od miejskiego zgiełku, jednocześnie dzięki świetnemu skomunikowaniu dojazd do Warszawy jest niezwykle prosty i zajmuje około godziny. Natomiast bliska odległość do miasta Serock - około 5 km sprawia, iż mieszkańcy będą mieli prosty i szybki dostęp do wszelkich niezbędnych w życiu codziennych miejsc takich jak przedszkola, szkoły, sklepy, apteki czy przychodnie.

W pobliżu osiedla

0.6km

Sklep ogrodniczy

0.3km

Sklep spożywczy

1.3km

Przystanek

3.2km

Poczta

2.5km

Zalew Zegrzyński

3km

Szkoła

4.5km

Restauracja

5.0km

Aquapark

6.1km

Bankomat

7.0km

Urząd Gminy