Nowe domy w Borowej Górze

Osiedle Sosnowa składa się z czterech budynków, wykonanych w zabudowie bliźniaczej. Ulokowane jest ono w malowniczej okolicy, zapewniającej spokój i wytchnienie po całym dniu każdemu domownikowi. Równocześnie jest ono niedaleko stolicy - około 40 minut od centrum Warszawy.

Zbudowane są nie tylko w pobliżu lasku, umożliwiając codzienne obcowanie z naturą, ale również w niespotykanej bliskości innej dużej atrakcji, jaką jest Zalew Zegrzyński. Łączy w sobie spokój i świetne skomunikowanie z Warszawą - znajdziemy zarówno dogodne połączenie autobusowe, jak i drogę DK61, wprost do samego centrum tej tętniącej życiem metropolii. Zazwyczaj domy na sprzedaż w okolicy Warszawy nie pozwalają nam na zbytnie delektowanie się przestrzenią - deweloperzy ograniczają rozmiary działek z uwagi na cenę. Naszą ofertę wyróżnia między innymi przestronne podwórze - każdy z domów jest wyposażony w prawie 500-metrową działkę. Te nowoczesne domy szeregowe wykonane są przy użyciu ekologicznych rozwiązań, zarówno świetną izolację, jak i wydajne ogrzewania, a mimo tego udało się zachować spójność architektoniczną każdego z nich - razem tworzą bardzo logiczną całość. Nienachalna stylizacja, w połączeniu z nowoczesnymi akcentami sprawią, że Twój dom na osiedlu Sosnowa będzie Twoją nową wizytówką, do której będziesz chętnie zapraszać gości, zarówno tych biznesowych, jak i przyjaciół.

Decydując się na zamieszkanie na Osiedlu Sosnowa, masz gwarancję, że wprowadzasz się do cichej i spokojnej okolicy - i tak już pozostanie. Osiedle jest usytułowane bowiem w miejscu, gdzie nie ma zbyt wielu innych działek budowlanych, a plan zagospodarowania nie pozwala na znaczącą rozbudowę okolicy. Możesz być pewien, że Twoje dzieci zawsze będą mogły bawić się bezpiecznie koło domu z rówieśnikami, a parkując samochód pod domem, nie będziesz obawiać się o jego zniszczenie czy kradzież. Jest ono położone również z dala od głównych arterii komunikacyjnych - szum lasu i śpiew ptaków nie będzie zmącony przez hałas przejeżdżających samochodów.